Czujnik Dymu FireAngel ST-630+ZB to najwyższej klasy urządzenie zapewniające najwyższą ochronę przed ryzykiem pożaru. Czujnik dymu ST-630+ZB FireAngel wyposażony jest w przełomowe rozwiązanie THERMOPTEK, które polega na połączeniu sensora optycznego z termicznym. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć czułość urządzenia i tym samym ponad dwukrotnie skrócić czas reakcji urządzenia na pojawiający się w otoczeniu dym. Czujnik ST-630+ZB posiada zintegrowaną baterię litową, która zapewnia bezobsługowe użytkowanie przez okres 10 lat. W razie wykrycia zagrożenia czujnik ST-630+ZB wzbudza głośny alarm dźwiękowy oraz optyczny. Czujnik FireAngel ST-630+ZB ma również możliwość integracji z systemem inteligentnego domu ZigBee za pomocą dołączonego modułu.

Kluczowe cechy

 

Rozmieszczenie czujników dymu

W celu osiągnięcia najwcześniejszego ostrzeżenia przeciwpożarowego zalecamy
aby we wszystkich pomieszczeniach, w których temperatura znajduje się w zakresie między 4 °C i 38 °C zainstalować czujnik dymu.

Przedpokój | Półpiętro | Sypialnia | Salon

 

Instalacja czujnika dymu

1. Przygotowanie

Wyłam otwory w płytce montażowej. Do wyznaczania pozycji otworów w ścianie/suficie należy używać rowków mocujących na płycie montażowej jako prowadnicy. Przy użyciu odpowiedniej wielkości wiertła należy wywiercić otwory i włożyć do nich plastikowe kołki rozporowe (w razie konieczności)

2. Zainstaluj płytkę montażową

Zamocuj płytę montażową do sufitu lub ściany za pomocą dostarczonych wkrętów

3. Zamontuj czujnik dymu na płytce montażowej

Czujnik włączy się automatycznie, gdy tylko zostanie prawidłowo podłączony do płyty montażowej

Manual

Instrukcja

Datasheet

Karta katalogowa

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Uzyskaj wsparcie