Zestaw trzech czujników dymu z modułami Wi-Safe2 FireAngel 3xST-630+W2 to najwyższej klasy urządzenia zapewniające najwyższą ochronę przed ryzykiem pożaru. Czujniki dymu ST-630 FireAngel wyposażone są w przełomowe rozwiązanie THERMOPTEK, które polega na połączeniu sensora optycznego z termicznym. Takie rozwiązanie pozwala zwiększyć czułość urządzenia i tym samym ponad dwukrotnie skrócić czas reakcji urządzenia na pojawiający się w otoczeniu dym. Czujniki ST-630 posiadają zintegrowaną baterię litową, która zapewnia bezobsługowe użytkowanie przez okres 10 lat. W razie wykrycia zagrożenia czujniki ST-630 wzbudzają głośny alarm dźwiękowy oraz optyczny we wszystkich połączonych w sieć czujnikach wyposażonych w moduł Wi-Safe2.

Kluczowe cechy

 

Rozmieszczenie czujników dymu

W celu osiągnięcia najwcześniejszego ostrzeżenia przeciwpożarowego zalecamy
aby we wszystkich pomieszczeniach, w których temperatura znajduje się w zakresie między 4 °C i 38 °C zainstalować czujnik dymu.

Przedpokój | Półpiętro | Sypialnia | Salon

 

Instalacja czujnika dymu

1. Przygotowanie

Wyłam otwory w płytce montażowej. Do wyznaczania pozycji otworów w ścianie/suficie należy używać rowków mocujących na płycie montażowej jako prowadnicy. Przy użyciu odpowiedniej wielkości wiertła należy wywiercić otwory i włożyć do nich plastikowe kołki rozporowe (w razie konieczności)

2. Zainstaluj płytkę montażową

Zamocuj płytę montażową do sufitu lub ściany za pomocą dostarczonych wkrętów

3. Zamontuj czujnik dymu na płytce montażowej

Czujnik włączy się automatycznie, gdy tylko zostanie prawidłowo podłączony do płyty montażowej

Manual

Instrukcja

Datasheet

Karta katalogowa

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Uzyskaj wsparcie