Czujniki tlenku węgla i dymu FireAngel to dziś najbardziej renomowane i certyfikowane czujniki dostępne na europejskim rynku. Opracowane i opatentowane rozwiązania przez zespół inżynierów w centrali firmy w Coventry w Anglii, pozwalają zapewnić użytkownikom czujników FireAngel najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czujnik tlenku węgla (czadu) i dymu FireAngel SCO5 posiada komplet certyfikatów zgodności z normą EN50291 a także EN5014604 wystawionych przez renomowane angielskie laboratorium BSI. Czujnik SCO5 FireAngel to wysokiej klasy urządzenie łączące w sobie funkcje certyfikowanych czujników tlenku węgla oraz dymu. W razie niebezpieczeństwa sygnalizują dwa osobne alarmy optyczne i dźwiękowe, które informują o danym zagrożeniu. Urządzenie posiada 7- letni okres żywotności oraz gwarancji. Zasilany jest poprzez dwie baterie AA, które znajdują się w zestawie.

Kluczowe cechy

 

Rozmieszczenie czujników czadu

Czujnik tlenku węgla (czadu) należy zainstalować w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się urządzenie do spalania paliwa (kotłownia, łazienka, salon itp). Montaż dodatkowych czujników zaleca się w pomieszczeniach, w których użytkownicy spędzają dużo czasu (np. sypialnia lub salon)

Kotłownia | Sypialnia | Kuchnia | Salon

 

Instalacja czujnika CO

Aby zamontować na ścianie przy suficie:

Upewnij się, że używasz dołączonych do czujnika kołków montażowych, ponieważ zostały dobrane specjalnie na potrzeby tego urządzenia. Użyj szablonu znajdującego się w pudełku, aby uzyskać wskazówki dotyczące lokalizacji otworów montażowych. Wywierć otwory w ścianie. Włóż plastikowe kołki rozporowe (w razie potrzeby). Wkręć wkręty, tak aby wystawały ze ściany na 3 mm. Zawieś czujnik na specjalnych otworach montażowych.

Datasheet

Karta katalogowa

Cert

Certyfikat BSI

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Uzyskaj wsparcie