Pierwszy na świecie czujnik gazu ziemnego na baterie. NG-9B poinformuje Cię o obecności gazu w Twoim domu przed osiągnięciem niebezpiecznego poziomu.

Kluczowe cechy

 

Montaż czujnika gazu

Po pierwsze musisz potwierdzić rodzaj gazu w domu. Alarm NG-9B jest zaprojektowany do wykrywania gazu ziemnego i jest wyraźnie oznaczony pod kątem wykrywania tego gazu.
Ponieważ gaz ziemny jest lżejszy od powietrza, naturalnie unosi się do góry i wysoko gromadzi się w pomieszczeniu. Dlatego czujnik NG-9B powinien być umieszczony nad najwyższym oknem, drzwiami lub kratkami wentylacyjnymi w pomieszczeniu. Zwykle w odległości około 30 cm od sufitu.

 

Instalacja czujnika gazu

Aby zamontować na ścianie:

Upewnij się, że używasz dostarczonych śrub, ponieważ zostały one wybrane specjalnie do użytku z tym produktem. Użyj szablonu dołączonego w celu uzyskania wskazówek dotyczących oznaczania pozycji otworów. Wywierć otwory w ścianie. Włóż plastikowe kołki i wkręć dołączone wkręty. Upewnij się, że śruby wystają ze ściany na 3mm, aby można było zawiesić czujnik w jego otworach montażowych.

Aby umieścić na półce:

Podstawa alarmu została zaprojektowana tak, aby mogła swobodnie stać na półce.
OSTRZEŻENIE: Podczas umieszczania czujnika na półce należy zwrócić uwagę na położenie czujnika (opisane powyżej). Upewnij się, że czujnik znajduje się na zalecanej wysokości.

Manual

Instrukcja

Manual

Skrócona Instrukcja

Cert

Deklaracja zgodności z EN 50194

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

Uzyskaj wsparcie